Головна »
2023 » Листопад » 23 » «Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо!».
11:44 «Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо!». |
Пам’ятаємо злочин сталінського геноциду та його жертв.
Єднаємося, тому що єдність є запорукою нашої перемоги. Роз’єднаність і непорозуміння стали причиною втрати українцями власної держави у 1920-х, її окупації більшовиками і вчинення злочину геноциду.
Але зараз Україна і світ – інші. Ми маємо власну державу та Збройні сили, підтримку світу, військову, фінансову, дипломатичну допомогу. І найголовніше – згуртованість народу. Тому ми вистоїмо й переможемо.
![Пам'ятаємо! Єднаймося! Переможемо! Долучайтеся Загальнонаціональної хвилини мовчання у День пам'яті жертв голодоморів - Житомирська обласна військова адміністрація](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/2022-11-26-1330554244.jpg)
О 16:00 25 листопада хвилини мовчання, після якої розпочинається загальнонаціональна акція «Запали свічку» |
Переглядів: 148 |
Додав: ninatermus
| Рейтинг: 0.0/0 |